Tyčinky pro charitu!

https://www.golokaincense.org/

Goloka představuje vánek nesoucí příjemnou vůni z květinové zahrady a dalších přírodních zdrojů, který během chvilky stimuluje čichové receptory, díky čemuž je vědomí člověka nasyceno oddaností. Poskytne vám transcendentální zážitek.

Goloka je pro své výrobky dobře známá. Vyrábí a vyváží indické vonné tyčinky, tradiční vonné tyčinky, vonné tyčinky florasense a Padmini. Úspěšně nás pohltila okouzlující škála vůní a připravujeme širokou nabídku vonných tyčinek, které zahrnují indické vonné tyčinky, tradiční vonné tyčinky, vonné tyčinky Florasense, vonné tyčinky Padmini, vonné tyčinky z přírodních květin, vonné tyčinky z přírodního Malayaja (santálu), parfémované Květinové vonné tyčinky, vonné tyčinky Madhu Masala z přírodního dřeva, vonné kužílky, položky Puja a vonné tyčinky Good Earth.

Naše cesta v délce 16 let nám umožnila získat odborné znalosti ve výrobě těchto tyčinek, které se odlišují. Používáme tradičně míchanou pastu připravenou z nejlepších ingrediencí, čímž zajišťujeme řadu agarbatthis, o níž je známo, že poskytuje uklidňující vůni.

Goloka je populární značka vonných tyčinek a kužílků vyráběná neziskovou organizací Goloka Seva Trust se sídlem v Bangalore, která pomáhá charitativním činnostem, jako jsou:

- Nadace Akshaya Patra (polední jídla pro neprivilegované děti).

- Vzdělání a odborná příprava pro vdovy z Vrindávanu při výrobě tyčinek a kužílků.

- Pomoc chudým studentům se stipendiem. 

Specialitou Goloka Seva Trust je, že 100% výtěžku jde na charitativní činnosti, zatímco vy si užíváte kvalitní vůni z Goloky.