Udržitelně sklízené 'posvátné dřevo' palo Santo je základem tyčinek výrobce Ispalla z Peru.

O Ispalle

Ispalla vznikla, když jsme si uvědomili, že existuje mnoho různých vůní pro meditaci, vykuřování nebo aromaterapii; jejich kvalitativní standardy však nebyly tím, co lidé potřebovali. Obecně se dřevo Palo Santo mísí s různými chemikáliemi, a to pak ztrácí svou podstatu a své účinky na ducha a tělo.

Z tohoto důvodu jsme vytvořili Ispallu, abychom všem milovníkům Palo Santo nabídli kadidlo vyrobené ze 100% stromové pryskyřice, ručně vyrobené ze dřeva nasbíraného ze suchých lesů Piura. Poté jsme přišli s myšlenkou vyrobit vonné tyčinky, které obsahují různé druhy pryskyřic, aby se tak vytvořily mnohem silnější rituální vůně použitelné k iniciaci neuvěřitelných relaxačních zážitků. A tak jsme přišli s vůněmi Palo Santo-Copal a Palo Santo – Myrha. Pravděpodobně budeme pokračovat ve vytváření dalších vůní při zachování předpokladu nabízet přirozeně vyrobené kadidlo.

Jsme peruánská značka, která se snaží změnit způsob, jakým je dřevo Palo Santo vnímáno, spolupracujeme s komunitou, abychom zajistili, že všechny produkty, které prodáváme, pocházejí z udržitelného zdroje a při jejich těžbě není poškozen žádný ekosystém. Naším posláním je, aby kvality peruánských bylin a stromů byly uznány po celém světě a že jsme ve výsledku dokonale schopni poskytovat produkt s prémiovým, ručně vyráběným a ekologickým záměrem.

Doporučujeme, abyste nás sledovali na našich sociálních sítích, abyste se dozvěděli více o tom, co děláme a jak pracujeme s komunitami.

web Ispalla: https://ispallaincense.com/

Ispalla na YouTube

Ispalla na Facebooku