Zakoupením produktů u malých prodejců nepřidáváte prostředky generálnímu řediteli korporace na 3. chatu na Lipně, ale přispíváte naší dceři např. na školné.

Děkujeme

Tento e-shop je iniciativa jednotlivce, milujícího otce od rodiny. Je zábavou, ale musí být částečně i obživou. Projekt e-shopu ZeroPoint tedy musí vznikat postupně, jelikož za sebou nemá zástup investorů, ale jen pár srdcí toužících po svobodě :-). Z tohoto důvodu je možné, že vyřízení objednávky nebude zcela kopírovat zažité termíny z velkých e-shopů, kde na vyřízení vaší objednávky pracuje celý tým lidí. Prosíme o trpělivost ;-).

Pečlivě a s pomocí Srdce pro Vás vybíráme hodnotné výrobky z celého světa. Vybíráme pro Vás jen to, co máme sami vyzkoušené, nebo bychom to rádi vyzkoušeli, a používali s Vámi.

Držíme téma eshopu, takže u nás nenajdete směs nesourodých výrobků "vše, co Čína dala".

Pokud bude s dodaným produktem jakýkoliv problém, chceme ho s Vámi co nejrychleji vyřešit k oboustranné spokojenosti :-).

Při balení produktů pro zaslání k Vám budeme přednostně používat již jinak nevyužitelné obaly, výplně apod. Pokud je nebudeme mít, použijeme přednostně takové, které jsou rozložitelné.

E-shop plníme hlavně produkty, jejichž cesta k nám míří co nejpříměji od výrobce. Jedině tak pro Vás můžeme připravit co nejvýhodnější podmínky.

Vždy se pro Vás budeme snažit nastavit přátelské ceny, aby se mohlo z našich produktů radovat co největší množství krásných duší :-).

A v neposlední řadě - chceme, aby byl Váš nákup u nás v oboustranné spokojenosti. Na větší nákupy a nákupy na firmu Vám rádi poskytneme množstevní slevu, tak se ozvěte :-).