Proč nakoupit u nás

Peníze správným směrem

Nákupem u nás nepřispíváte generálnímu řediteli velké korporace na třetí chatu na Lipně, nebo velkému zavedenému eshopu na další milionové investice, ale pomáháte nám s odrazem ode dna při rozjetí vlastního podniku. A potažmo přispíváte naší dceři třeba na školné.

Děkujeme!

Přímá stezka

Při výběru dodavatelů vybíráme jen ty, jejichž produkty k nám putují co nejpřímější cestou. Neživíme tak zástup distributorů, a Vám můžeme nabídnout optimální cenové podmínky.

Děkujeme za podporu!

Eko balení

Pro balení produktů využíváme přednostně materiály, které by jinak skončily v koši. Když tedy Vaši zásilku dostanete v novinách, časopise, igelitové folii, nebo v čemkoliv jiném, buďte si jistí, že jsme právě ušetřili náklady a Matku přírodu o nějaký jednoúčelový (jen k této jedné přepravě zakoupený) balící a výplňový materiál. Využijte ho stejně, nebo vytřiďte. Rádi tedy využíváme něco, co by již dávno bylo "v koši".

Pokud nebudou balící a výplňové materiály "z druhé ruky" dostupné, budeme se snažit přejít na rozložitelné materiály.

Děkujeme za Vaši podporu v tomto snažení!

Doprava zdarma, osobní odběr + PŘIVEZEME!

Díky naší nízké marži (a tedy příznivým cenám pro Vás) není možné většinu produktů v malé hodnotě zasílat zdarma. Pokud bude taková možnost platit, budete na to extra upozorněni (akce, větší nákupy kombinací produktů apod.) Využijte možnost osobního odběru u nás na firmě, nebo využijte moje plánované trasy, kam Vám balíček zdarma přivezu. Pokud bude tato možnost aktuální, budeme Vás o tom informovat na FB stránce.

Děkujeme za Vaši podporu!